Kursy

Warunki rozpoczęcia kursu kategorii B:
• 3 miesiące przed ukończeniem wymaganego wieku (17 lat i 9 miesięcy),
• Profil Kandydata na Kierowce (PKK)

Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) – jeśli zdecydowaliście się na rozpoczęcie kursu prawa jazdy, potrzebować będziecie numer PKK, który należy wyrobić, w odpowiednim do miejsca zamieszkania urzędzie.

Niezbędne dokumenty:
1. Jedna kolorowa fotografia o wym. 3,5 na 4,5mm
2. Orzeczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdem – wydane przez lekarza uprawnionego do badań kierowców,  (organizujemy przeprowadzenie badań lub pomagamy w rejestracji do uprawnionego lekarza, w dogodnym dla kursanta terminie)
3. Wypełnienie wniosku o wydanie prawa jazdy (dostępne na miejscu w OSK Euforia)
4. Zgody rodziców (jeżeli osoba nie jest pełnoletnia – kurs możne rozpocząć osoba, która, ukończyła 17 lat i 9 miesięcy)

Po skompletowaniu wszystkich dokumentów, należy udać się do Urzędu Miasta Tarnowa przy ul. Nowa 4, lub Starostwa Powiatowego w Tarnowie przy ul. Narutowicza 38 (kursanci zameldowani poza Tarnowem)

Powyższe urzędy nadają numer PKK przyszłemu kursantowi, z którym należy się zgłosić do naszego ośrodka, w celu rozpoczęcia szkolenia.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 😉

Kurs prawa jazdy kategorii B obejmuje:

* 30 godzin teorii – w 7 – 8 dni

* 30 godzin praktyki – z instruktorami o wysokich kwalifikacjach,
umiejętnościach i wiedzy. Na jazdy umawiamy indywidualnie – dopasowujemy się do Twoich możliwości czasowych a nie odwrotnie !!!

* zajęcia z pierwszej pomocy prowadzone przez wykwalifikowanego
ratownika medycznego

* materiały dydaktyczne – książki, płyty, aplikacje opracowane pod kątem nauki przepisów ruchu drogowego, testy dobrze przygotowujące do egzaminu wewnętrznego i państwowego, i inne materiały pomocnicze.

* egzamin wewnętrzny teoretyczny

* egzamin wewnętrzny praktyczny

Nie podnosimy cen w czasie trwania kursu!
Gwarantujemy stałą cenę podczas całego szkolenia!!!

Ponad to zapewniamy:

• liczne promocje,
• miłą atmosferę,
• życzliwość i indywidualne podejście do każdego z kursantów,

• dogodne formy płatności:
* gotówka – w tym nieoprocentowane raty,
* przelew na konto OSK – ING 93 1050 1562 1000 0092 0148 3576
* płatność kartą w siedzibie OSK EUFORIA

W przypadku płatności przelewem należy okazać dowód wpłaty przy zapisie na kurs lub wysłać za pośrednictwem poczty elektronicznej (biuro@osk-euforia.pl)

87% dofinansowania do kursu prawa jazdy kategorii B można uzyskać uczestnicząc w małopolskim projekcie „Kierunek Kariera”, który realizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/OSK EUFORIA Tarnów/Tuchów

Od dnia 25 sierpnia 2014 wszyscy kandydaci na kierowców mają możliwość zdawania egzaminu państwowego na pojeździe, którym się szkoliło w danym ośrodku.

Nam wystarczy, że kursant zapisujący się na szkolenie wyrazi chęć skorzystania z takiej opcji nauczania praktycznego, a nasz ośrodek ma dla Ciebie ofertę:

Posiadamy specjalnie przygotowany na taką ewentualność pojazd marki Suzuki Swift.

Auto jest przystosowane do nauki jazdy,  jak i spełnia wszystkie wymagania co do zdawania tym pojazdem egzaminu państwowego zgodnie z ustawą.

Auto jest bardzo przyjazne, łatwe w prowadzeniu i szybko można się przyzwyczaić do jazdy tym samochodem, co nie jest obojętne podczas nauki jazdy.

Kursantowi taka możliwość zdawania na pojeździe nauki jazdy daje duży komfort podczas egzaminu państwowego, gdyż zna swój pojazd „od podszewki”, ma auto dobrze opanowane, dobrze wyczuwa odległości i przyspieszenie pojazdu, nie zaskoczą go inaczej działające mechanizmy w autach egzaminacyjnych takie jak sprzęgło, układ kierowniczy czy hamulce.

Poziom stresu kursanta praktycznie zerowy, czyli zdać jest prościej, łatwiej, bezstresowo i przyjemnie.

Zapraszamy do Naszego O.S.K. ”Euforia” i skorzystania z takiej alternatywy szkolenia lub do tradycyjnej opcji nauki jazdy kat.B

 

 

WYPRÓBUJ NAS – lekcja próbna GRATIS!
Wychodząc naprzeciw nowym kursantom, którzy nie mogą się zdecydować na wybór ośrodka szkolenia kierowców, proponujemy bezpłatne wzięcie udziału w pierwszych zajęciach rozpoczynających kurs!!!
Przyjdź, sprawdź, oceń – ZAPISZ SIĘ ;)